Lacné letenky Káthmandu

1 150 leteniek predaných denne
Tím skúsených odborníkov
Viac ako 20 ročná prax s cestovaním
{{dst.city}}
remove
{{dst.city}}
remove
1 150 leteniek predaných denne
Tím skúsených odborníkov
Viac ako 20 ročná prax s cestovaním

Letenky Káthmandu


Káthmandu – vstupná brána k najvyššiemu pohoriu sveta - Himalájam. Toto hlavné a zároveň najväčšie mesto Nepálu má vyše milión obyvateľov a pre tých, ktorí mieria na výstupy do hôr, je na dlhú dobu posledným skutočným mestom, s ktorým majú v Nepále tú česť. Vyhľadajte si tú najlacnejšiu letenku do Káthmandu vo vami zvolenom termíne, my zaistíme potrebné víza, zodpovedajúce poistenie či ubytovanie podľa vášho priania a možností. Vďaka tomuto všetkému sa z výletu do Nepálu môže stať nezabudnuteľné dobrodružstvo.

Práve z Káthmandu turisti lietajú maličkými lietadlami alebo jazdia preplnenými autobusmi pod Mount Everest alebo iné osemtisícovky. Metropola a jej okolie sa môže pyšniť pamiatkami zo zoznamu UNESCO, hinduistickými a budhistickými chrámami alebo pagodami.
Komplex palácov lemujúci káthmandské námestie Durbar, nádvorie a chrámy z 12. až 18. storočia, prechádzka po svätých miestach pre budhistov a hinduistov Mahadev a Parvati, Machhender Bahl. Toto vrátane nákupov tradičných suvenírov môžete zažiť práve v Káthmandu!

PREJSŤ K MAPE

Káthmandu na mape

Mena

NPR - Rupee

Mena Nepál