Lacné letenky Burgas

1 150 leteniek predaných denne
Tím skúsených odborníkov
Viac ako 20 ročná prax s cestovaním
{{dst.city}}
remove
{{dst.city}}
remove
1 150 leteniek predaných denne
Tím skúsených odborníkov
Viac ako 20 ročná prax s cestovaním

Letenky Burgas


Burgas je so svojimi dvestopäťdesiatimi tisícmi obyvateľmi štvrté najväčšie mesto a zároveň najväčší prístav Bulharska. Postupom času sa z neho stal, práve kvôli prístupu k moru, dôležitý dopravný uzol, ekonomické a kultúrne centrum juhovýchodného Bulharska. Letenka do Burgasu vás zavedie do miest, kam jazdievali už naše babičky, v poslednej dobe je táto destinácia stále viac a viac navštevovaná. More a krásne pláže, zachovalé pamiatky, dostupná príroda a večerná zábava v živom modernom meste. To všetko je Burgas.

Vďaka rýchlemu letnému ohrievaniu a pomalému chladnutiu more na pobreží Burgasu dosahuje teploty vody obvykle až 28 °Celsia. Kúpte si najlacnejšiu letenku do Burgasu a užite si priezračne čistou vodou obmývané prekrásne, skoro ľudoprázdne pieskové pláže.
Pokiaľ vás omrzí vylihovanie na pláži, ponúka se výlet do mesta s návštevou kamenného kostolíku, námestia Trojkata či katedrály sv. Cyrila a Metoda. A pokiaľ by vaše kroky smerovali za brány mesta, choďte sa pozrieť na tri jazerá obklopujúce Burgas.

PREJSŤ K MAPE

Burgas na mape

Mena a kurz

BGN - Lev

Mena Bulharsko

1 EUR = 1.96 BGN

Zdroj: Kurzový lístok ČNB, 8.2. 2024

Rezervujte si letenky do miest v okolí

Najbližšie mestá s leteckou dopravou


Sofia

340 KM

Varna

87 KM