O spoločnosti

O spoločnosti


Superletuska.sk

Superletuska.sk vyrástla do modernej spoločnosti, ktorá je  v súčasnosti jednou z najväčších cestovných agentúr s akreditáciou IATA v Českej republike.

Sprostredkovávame letecké spojenia s takými leteckými spoločnosťami, ktoré splňujú vysoké nároky na bezpečnosť leteckej prevádzky, spoľahlivosť, požadovaný štandard služieb poskytovaný pasažierom pri lete i medzipristátiach.

Zaisťujeme spojenia po celom svete, ale pre našich zákazníkov vieme splniť aj ich špeciálne priania. Zaistíme charterové lety či prenájom lietadla. Samozrejmosťou sú i ďalšie cestovné služby, nielen v nadväznosti na váš let – od zaistenia víza, poistenia, prenájmu vozu až po ubytovanie či zaistenie vstupeniek na vybrané akcie.

1 500 000 cestujúcich ročne

Za 20 rokov svojej existencie sme načerpali množstvo skúseností. Ročne prepravujeme po celom svete prostredníctvom našich leteckých partnerov vyše 1 500 000 cestujúcich.

Kvalitné služby pre našich klientov

Snahou našej spoločnosti je ale neustále zlepšovať služby, ktoré poskytujeme, a udržovať ich vysokú úroveň. Pýšime sa radom ocenení za kvalitu služieb Najlepšia IATA agentúra v ČR 2012“ (Travel Trade Gazette), „International Star Quality Award“ (Business Initiative Directions), najúspešnejší predajca SkyTeam a „Internet Effectiveness Awards“ (Economia OnLine) a patríme medzi 50 najrýchlejšie rastúcich spoločností v strednej Európe (podľa rebríčka „Deloitte Technology Fast 50 in Central Europe“).

Teší nás, že máme dlhoročných spokojných klientov, ktorí sa k nám stále vracajú, a máme radosť, že i vy budete patriť medzi nich.

Obchodné a prepravné podmienky

Obchodné podmienky
Prepravné podmienky

Sme pripravení plniť vaše priania! Vitajte na palube Superletušky!