Cestovné poistenie - špeciálna zľava až 30 % od ERV - Evropskej pojišťovny

Cestovné poistenie - špeciálna zľava až 30 % od ERV - Evropskej pojišťovny


Využite špeciálnu zľavu až 30 % od ERV - Evropskej pojišťovny, a objednajte si najvýhodnejšie poistenie na trhu. Zľava platí pri objednávkach vytvorených do 30.06.2017 vrátane. Rýchla a ľahká rezervácia na Superletuška.sk. Najlacnejšie letenky a poistenie na jeden klik.

Superletuška.sk ponúka svojím klientom poistenie od ERV Európskej poisťovne, špecialistu na cestovné poistenie. Produkty od ERV patria medzi najlepšie a najspoľahlivejšie na trhu.

ERV Európska poisťovňa Vám ponúka komplexné poistenie zostavené na základe viac ako 100 ročných skúseností, podnetov klientov a zahraničného „know-how“. Spoľahnite sa na skutočných špecialistov a uzatvorte si cestovné poistenie online. Vy cestujete, Superletuška.sk a ERV sa staráme!

 

Prečo ERV?

• Špecialisti na cestovné poistenie

• Vlastná NON-STOP asistenčná služba

• Ústretové a bezkonkurenčne rýchle, online, vyriešenie škody do 7 pracovných dní

• Spoľahlivý partner so silným medzinárodným zázemím

 

Výhody cestovného poistenia cez ERV

• Cenovo zvýhodnená ponuka poistenia storna a komplexného poistenia

• Jediný produkt na trhu, ktorý zahŕňa prípad krachu leteckého dopravcu

• Spoluúčasť u storna 20%, v prípade hospitalizácie 10%

 

Prečo je dobré sa poistiť?

Určíte súhlasíte, že cestovné poistenie je nevyhnutnou súčasťou takmer každej cesty. Ceny poskytovania zdravotnej starostlivosti sa v zahraničí môžu dostať až na tisíce €. 

Nepodceňujte dôležitosť cestovného poistenia, kartička zdravotného poistenia v EÚ nestačí. Nezahrňuje asistenčné služby a všetko si budete musieť vybaviť sami. Ďalšou nevýhodou spoliehania sa na kartičku zdravotného poistenia je spoluúčasť, ktorú musíte za lekárske ošetrenie, lieky alebo pobyt v nemocnici zaplatiť. Navyše zaisťuje starostlivosť iba štátnych zariadeniach a neobsahuje prevoz či repatriáciu späť domov.

 

Pre koho je poistenie vhodné?

Chystáte na vytúženú dovolenku, na predĺžený víkend alebo nákupy do jednej z európskych metropol? Cestovné poistenie je vhodné pre všetkých cestujúcich do akejkoľvek destinácie.

 

Ako uzatvoriť poistenie?

Najvýhodnejšia možnosť je uzatvoriť cestovné poistenie online ako súčasť rezervácie letenky. Zabudli ste sa aj tak poistiť? Rýchlo zariadime aj poistenie na mieru a Vaša cesta bude určite bezpečnejšia. Kontaktujte nás na e-mailom alebo telefonicky.