Lacné letenky Split

1 150 leteniek predaných denne
Tím skúsených odborníkov
Viac ako 20 ročná prax s cestovaním
{{dst.city}}
remove
{{dst.city}}
remove
1 150 leteniek predaných denne
Tím skúsených odborníkov
Viac ako 20 ročná prax s cestovaním

Letenky Split


Druhé najväčšie mesto Chorvátska láka na historické centrum, ale i blízke more. Najlacnejšia letenka do Splitu vás dopraví do mesta, kde okrem odpočinku môžete obdivovať nádherné pamiatky, ako je napríklad zachovalý Diokleciánov palác zo štvrtého storočia. Mesto ležiace na brehoch Jadranského mora vás uchváti atmosférou. Na promenáde Riva si vychutnajte výbornú kávu, so západom slnka navštívte miestne bašty a dajte si skvelé ryby, šaláty s grilovanou zeleninou, plody mora alebo pomaly pečené jahňacie...

Mesto rozprestierajúce sa pod vrchom Marjan má okrem krásnych pláží na členitom pobreží aj šesť meststkých kúpalísk, kde výhody pohodlného a bezbariérového vstupu do vody a kvalitných služieb radi využívajú starší turisti či handicapovaní.
Medzi hlavné ťahúne mesta patrí jednoznačne pamiatka UNESCO – Diokleciánov palác, ktorý vás určite prekvapí svojou zachovalosťou. Naopak, kopec Marjan s výhľadom na more vás presvedčí o krásach miestnej prírody. Letenka do Splitu je vstupenkou do raja odpočinku!

PREJSŤ K MAPE

Split na mape

Mena

HRK - Kuna

Mena Chorvátsko

Rezervujte si letenky do miest v okolí

Najbližšie mestá s leteckou dopravou


Dubrovník

165 KM

Pula

256 KM

Zadar

118 KM

Záhreb

259 KM