Lacné letenky Denpasar Bali

1 150 leteniek predaných denne
Tím skúsených odborníkov
Viac ako 20 ročná prax s cestovaním
{{dst.city}}
remove
{{dst.city}}
remove
1 150 leteniek predaných denne
Tím skúsených odborníkov
Viac ako 20 ročná prax s cestovaním

Letenky Denpasar Bali


Toto hlavné mesto jedného z indonézskych ostrovov Bali sa nachádza na jeho južnom cípe. Ako dôležité centrum má vyše třištvrte milióna obyvateľov, ale žiadne výškové budovy. Denpasar však splňuje všetko, čo po ňom turizmus žiada – hotely, reštaurácie i bary. Vďaka najlacnejšej letenke do Denpasaru sa objavíte v raji surferov bielych pláží a všemožných morských atrakcií. Ak sa rozhodnete pre snovú dovolenku, my vám pomôžeme s ubytovaním či so zapožičaním skútru, vďaka ktorému určite prejdete celý ostrov.

Mesto je pretkané malými uličkami a námestíčkami plnými trhov so všetkým, čo si len je možné predstaviť. Nájdete tu oblečenie, ovocie, zeleninu, korenie, ryžu a dopravné prostriedky. Existujú aj nočné trhy, kde môžete lacno nakúpiť a dobre povečerať.
Zažite rozprávkovú dovolenku s lacnou letenkou do Denpasaru a vydajte sa na jeden zo 17,5 tisíca indonézskych ostrovov, do jeho hlavného mesta. Ponúka fantastické pláže, rôzne druhy masáží, kvalitné reštaurácie s dokonalých jedlom. Choďte za odpočinkom.

PREJSŤ K MAPE

Denpasar Bali na mape

Mena a kurz

IDR - Rupiah

Mena Indonézia

1 EUR = 15653.85 IDR

Zdroj: Kurzový lístok ČNB, 28.6. 2022

Rezervujte si letenky do miest v okolí

Najbližšie mestá s leteckou dopravou


Ambon

1541 KM

Balikpapan

845 KM

Banjarmasin

600 KM

Batam

1650 KM

Jakarta

962 KM

Palu

Surabaya

311 KM

Ujung Pandang

613 KM