Lacné letenky Kuala Lumpur

1 150 leteniek predaných denne
Tím skúsených odborníkov
Viac ako 20 ročná prax s cestovaním
{{dst.city}}
remove
{{dst.city}}
remove
1 150 leteniek predaných denne
Tím skúsených odborníkov
Viac ako 20 ročná prax s cestovaním

Letenky Kuala Lumpur


I keď je mesto chránené horami a ostrovom Sumatra, tropické teplo a vlhko pocítite aj tu. Najlacnejšia letenka do Kuala Lumpur vás prenesie do sedemmiliónovej aglomerácie plnej mrakodrapov, motoriek, vynikajúceho ľahkého jedla a čerstvých ovocných nápojov. Hlavné mesto celej Malajzie leží na sútoku dvoch riek a je sídlom všetkej správy monarchie a tiež kráľa. Je to kozmopolitná metropola, kde si každý nájde to, čo ho baví či láka. Ak sa vyhnete obdobiu dažďov, neminie vás pobyt plný slnka, vône a zážitkov.

Kuala Lumpur priťahuje možnosťou nákupov a zábavy. Obrovské nákupné centrá, bary, krčmičky s karaoke či tiché reštaurácie. Rozľahlé parky s možnosťou romantického pikniku vás určite pritiahnu po prechádzkach ručnými ulicami či testovaní miestnej dopravy.
Monument Tugu Negara, slávne Námestie nezávislosti Medan Merdeka či najslávnejšia stavba modernej časti mesta - najvyššia dvojitá budova sveta Petronas Twin Towers s výškou 452 metrov. Kúpte si lacnú letenku do Kuala Lumpur a pozrite sa na mesto aj zhora.

PREJSŤ K MAPE

Kuala Lumpur na mape

Mena a kurz

MYR - Ringgit

Mena Malajzia

1 EUR = 4.6 MYR

Zdroj: Kurzový lístok ČNB, 28.6. 2022

Rezervujte si letenky do miest v okolí

Najbližšie mestá s leteckou dopravou


Kota Kinabalu

1625 KM

Kuching

977 KM

Langkawi

Penang

294 KM