Lacné letenky Lima

1 150 leteniek predaných denne
Tím skúsených odborníkov
Viac ako 20 ročná prax s cestovaním
{{dst.city}}
remove
{{dst.city}}
remove
1 150 leteniek predaných denne
Tím skúsených odborníkov
Viac ako 20 ročná prax s cestovaním

Letenky Lima


Lima je hlavným mestom latinskoamerického štátu Peru a pôvodne niesla meno Mesto kráľov. Odhaduje sa, že má 7 miliónov obyvateľov, ale vzhľadom k neustálemu sťahovaniu sa Peruáncov z dedín do miest toto číslo rastie. V meste je možné vidieť nepredstaviteľné. Lima leží na úpätí Ánd v tesnej blízkosti Tichého oceánu, vďaka jeho polohe tu nikdy neprší. Ak si kúpite letenku do Limy, budete sa môcť prejsť napríklad starým koloniálnym centrom plným farieb, luxusnými štvrťami San Isidro, Barranco vedľa slumov.

Plaza Mayor ako absolútne centrum mesta vás privíta i so svojou katedrálou, v meste možete navštíviť i monumentálny súdny palác, katakomby či múzeá. Na pobreží si môžete dať vyhlásený drink piňa colada i pokrm aji de gallina - kura v chilli omáčke.
Keď si zabookujete letenku do Limy, v meste sa potom môžete pohybovať metrom, ktoré bolo otvorené až v roku 2012. Môžete si vyjsť na rieku Colca alebo sa naučiť na pobreží Tichého oceánu windsurfing a paragliding. Lima vás týmto všetkým okúzli.

PREJSŤ K MAPE

Lima na mape

Mena

PEN - Sol

Mena Peru

Rezervujte si letenky do miest v okolí

Najbližšie mestá s leteckou dopravou


Cusco

573 KM