Lacné letenky Kolombo

1 150 leteniek predaných denne
Tím skúsených odborníkov
Viac ako 20 ročná prax s cestovaním
{{dst.city}}
remove
{{dst.city}}
remove
1 150 leteniek predaných denne
Tím skúsených odborníkov
Viac ako 20 ročná prax s cestovaním

Letenky Kolombo


Najväčšie mesto na Srí Lanke je ideálnou voľbou pre pravú exotickú dovolenku. Najlacnejšia letenka do Kolomba vás dostane do miest, kde se mrakodrapy stretávajú s koloniálnymi budovami z obdobia britského impéria. Pulzujúce bulváry nájdete v štvrti Pettah. Prístavné mesto Kolombo bolo už na začiatku nášho letopočtu známe mnohým kultúram. Grékom, Peržanom, Arabom i Rimanom. Malo povsť, ktorá pretrváva dodnes. Leží na západnom pobreží ostrova a disponuje mnohými rozľahlými parkmi ideálnymi na odpočinok.

Blízko od mesta sa nachádza národný park, kde žijú stáda slonov a jeleňov. K návšteve lákajú staré buddhistické chrámy ako napríklad Gotami Vihare, ale aj celý rad moslimských pamiatok. Letenka do Kolomba otvára brány tejto pestrej zmesi kultúr a zvykov.
Rozhodne si zájdite tiež na zaslúžené a predovšetkým výborné jedlo. Ochutnajte mištičky plné dobrôt: ryže, smaženej zeleniny, kari, kreviet, homárov alebo kuracieho mäsa. Všetko bude ostré tak, ako budete chcieť, ako dezert si vychutnajte vynikajúce ovocie.

 

PREJSŤ K MAPE

Kolombo na mape

Mena

LKR - Rupee

Mena Srí Lanka

Rezervujte si letenky do miest v okolí

Najbližšie mestá s leteckou dopravou


Hambantota

167 KM