Lacné letenky Kolombo

1 150 leteniek predaných denne
Tím skúsených odborníkov
Viac ako 20 ročná prax s cestovaním
{{dst.city}}
remove
{{dst.city}}
remove
1 150 leteniek predaných denne
Tím skúsených odborníkov
Viac ako 20 ročná prax s cestovaním

Kolombo

Praha - Kolombo už od 533.95 EUR

Letenky Kolombo


Najväčšie mesto na Srí Lanke je ideálnou voľbou pre pravú exotickú dovolenku. Najlacnejšia letenka do Kolomba vás dostane do miest, kde se mrakodrapy stretávajú s koloniálnymi budovami z obdobia britského impéria. Pulzujúce bulváry nájdete v štvrti Pettah. Prístavné mesto Kolombo bolo už na začiatku nášho letopočtu známe mnohým kultúram. Grékom, Peržanom, Arabom i Rimanom. Malo povsť, ktorá pretrváva dodnes. Leží na západnom pobreží ostrova a disponuje mnohými rozľahlými parkmi ideálnymi na odpočinok.

Blízko od mesta sa nachádza národný park, kde žijú stáda slonov a jeleňov. K návšteve lákajú staré buddhistické chrámy ako napríklad Gotami Vihare, ale aj celý rad moslimských pamiatok. Letenka do Kolomba otvára brány tejto pestrej zmesi kultúr a zvykov.
Rozhodne si zájdite tiež na zaslúžené a predovšetkým výborné jedlo. Ochutnajte mištičky plné dobrôt: ryže, smaženej zeleniny, kari, kreviet, homárov alebo kuracieho mäsa. Všetko bude ostré tak, ako budete chcieť, ako dezert si vychutnajte vynikajúce ovocie.

 

REZERVOVAŤ LETENKUPREJSŤ K MAPE

Kolombo na mape

Mena

LKR - Rupee

Mena Srí Lanka

Rezervujte si letenky do miest v okolí

Najbližšie mestá s leteckou dopravou


Hambantota

167 KM