Lacné letenky Hanoj

1 150 leteniek predaných denne
Tím skúsených odborníkov
Viac ako 20 ročná prax s cestovaním
{{dst.city}}
remove
{{dst.city}}
remove
1 150 leteniek predaných denne
Tím skúsených odborníkov
Viac ako 20 ročná prax s cestovaním

Letenky Hanoj


Lacná letenka do Hanoja, mesta kultúrnych dedičstiev, je splneným snom snáď všetkých. Vietnamské rozprávkové mesto, v ktorého presnom strede sa nachádza jazero Navráteného meča, jeden zo symbolov mesta s ostrovčekmi, na ktorých stojí Chrám Nefritovej hory a Korytnačia veža. Šesť a pol miliónové hlavné mesto Vietnamu je na rozdiel od divokého a hlučného Ho Či Minovho Mesta pokojnejšie a jeho názov „mesto v riečnom ohybe“ odkazuje k mimo monzunové dažde pomaly sa vlečúcej Červenej rieke. Dokonca po nej do mesta môžu vplávať námorné lode.

Hanoj najväčší rozmach okrem 21. storočia dosahoval za francúzskej kolonizácie. Z tejto doby môžete v meste vidieť veľa skvostných pamiatok – operu, chrám sv. Jozefa a či most Long Bien, prezidentský palác či Historické múzeum a Múzeum umenia.
Lacná letenka do Hanoja stojí ale predovšetkým za kúpu preto, aby ste mohli uvidieť pamiatky celkom pôvodné, tie zo začiatku druhého tisícročia a dokonca ešte stašie. Tými sú predovšetkým chrámy a pagody, ktorých je len na území Hanoja asi 600.

 

PREJSŤ K MAPE

Hanoj na mape

Mena

VND - Dong

Mena Vietnam

Rezervujte si letenky do miest v okolí

Najbližšie mestá s leteckou dopravou


Hočiminovo Mesto

1143 KM

Phú Quốc

1217 KM