Lacné letenky Hočiminovo Mesto

1 150 leteniek predaných denne
Tím skúsených odborníkov
Viac ako 20 ročná prax s cestovaním
{{dst.city}}
remove
{{dst.city}}
remove
1 150 leteniek predaných denne
Tím skúsených odborníkov
Viac ako 20 ročná prax s cestovaním

Letenky Hočiminovo Mesto


Vďaka lacnej letenke do Ho Či Minovho Mesta môžete uvidieť deltu rieky Mekong na juhu Vietnamu v metropole, na ktorej pomerne malej rozlohe žije vyše 7,3 milióna obyvateľov. Neďaleko hraníc s Kambodžou, kam platí rovnako ako do Vietnamu vízová povinnosť. Ho Či Minovo Mesto, predtým známe ako Saigon, je 90 miliónové mesto na juhu Vietnamu. Komunistického štátu s nejednoduchou históriou, ktorý však nebráni svojmu ľudu podnikať a tak postupne zlepšovať ekonomiku štátu a aj budúcnosť veľmi skromných rodín.

Zakúpte si tie najlacnejšie letenky do Ho Či Minovho Mesta a my vám pomôžeme nájsť to najvhodnejšie ubytovanie pre vás, zaistíme víza, poistenie či zariadime prenájom auta či ďalšie letenky do ešte úchvatnejších destinácií exotického štátu Vietnam.
Ochutnajte fantastické polievky, čerstvé voňavé ovocie a dokonalé pokrmy s ryžou či slížami. Po prechádzkach mestom si môžete odpočinúť v kupeľoch, na masáži, pri golfe, skúsiť si môžete vyjednávanie s miestnymi predajcami čohokoľvek na trhoch alebo školu varenia.

PREJSŤ K MAPE

Hočiminovo Mesto na mape

Mena

VND - Dong

Mena Vietnam

Rezervujte si letenky do miest v okolí

Najbližšie mestá s leteckou dopravou


Hanoj

1143 KM

Phú Quốc

305 KM